Fotograful maramureșean Mariana Scubli, medalie de argint la Salonul Internațional al Artiștilor Fotografi Români și Maghiari de pretutindeni - 2 ore în urmă
Weekend de neuitat în inima Maramureșului: Tabăra unde curajul se măsoară în grade sub zero - 2 ore în urmă
Aniversare emoționantă la Sălsig; Veronica Dulf a împlinit 100 de ani - 7 ore în urmă
Unde slujesc ierarhii în această duminică - 8 ore în urmă
Pr. Adrian Dobreanu: Meditație la Duminica Înfricoșătoarei Judecăți - 8 ore în urmă
Casa din Piața Gorki – proză de Marian Ilea (IV) - 9 ore în urmă
Tudor Mușatescu, maestrul umorului și al teatrului românesc - 11 ore în urmă
Orașul Ulmeni va beneficia de stații de reîncărcare pentru vehicule electrice - 11 ore în urmă
Talentele Școlii Fărcașa au strălucit pe scenă în ediția a II-a a spectacolului artistic - 11 ore în urmă
CJRAE Maramureș a marcat 169 de ani de la Dezrobirea Romilor prin activități cultural-educative - 11 ore în urmă
Pentru liniștea publicului: „Grey’s Anatomy” va avea și al 15-lea sezon
Serialul „Grey’s Anatomy” a fost prelungit pentru al 15-lea sezon la ABC, ceea ce îl face cel mai lung serial din prime time al canalului, relatează Variety în ediția sa online, conform Agerpres.
„Grey’s Anatomy” a fost creat de Shonda Rhimes, care este și producător executiv, alături de alte câteva persoane.
Prelungirea serialului vine în contextul în care s-a anunțat că în august Shonda Rhimes va părăsi studiourile ABC după mai bine de un deceniu pentru a semna o înțelegere pe mai mulți ani cu Netflix. Compania de producție a lui Rhimes, Shondaland, va produce noi proiecte pentru Netflix, în timp ce ea va continua să fie producător executiv pentru serialele sale în curs de la ABC.